173D825X9015WE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
8.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 15 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D825X9015WE3
DigiKeys varenummer
173D825X9015WE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D825X9015WE3
Beskrivelse
CAP TANT 8.2UF 10% 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
173D825X9015WE3 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
W
Tolerance
±10%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
15 V