173D565X0025WWE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
5.6 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D565X0025WWE3
DigiKeys varenummer
173D565X0025WWE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D565X0025WWE3
Beskrivelse
CAP TANT 5.6UF 20% 25V AXIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D565X0025WWE3 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
W
Tolerance
±20%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
25 V