173D395X9035WWE3
DigiKeys varenummer
173D395X9035WWE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D395X9035WWE3
Beskrivelse
CAP TANT 3.9UF 10% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
3.9 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
EDA/CAD-modeller
173D395X9035WWE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
W
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V