173D395X9020V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
3.9 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D395X9020V
DigiKeys varenummer
173D395X9020V-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D395X9020V
Beskrivelse
CAP TANT 3.9UF 10% 20V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D395X9020V Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
V
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V