173D335X9035WW kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
Similar
KEMET
På lager: 91
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D335X9035WW
DigiKeys varenummer
173D335X9035WW-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D335X9035WW
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
173D335X9035WW Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
W
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V