173D335X9015VWE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 23
KEMET
På lager: 97
På lager: 13
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 15 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D335X9015VWE3
DigiKeys varenummer
173D335X9015VWE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D335X9015VWE3
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
173D335X9015VWE3 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
V
Tolerance
±10%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
15 V