173D227X9010YE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 35
Datablad
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D227X9010YE3
DigiKeys varenummer
173D227X9010YE3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D227X9010YE3
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D227X9010YE3 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,280" diam. x 0,550" L (7,11mm x 13,97mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
Y
Tolerance
±10%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
10 V