173D185X9015U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Similar
Datablad
1.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 15 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D185X9015U
DigiKeys varenummer
173D185X9015U-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D185X9015U
Beskrivelse
CAP TANT 1.8UF 10% 15V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
173D185X9015U Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,260" L (2,41mm x 6,60mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
U
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
15 V