173D157X9010YE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D157X9010YE3
DigiKeys varenummer
173D157X9010YE3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D157X9010YE3
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 10V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
173D157X9010YE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,280" diam. x 0,550" L (7,11mm x 13,97mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
Y
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V