173D155X9025VE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 66
KEMET
På lager: 78
1.5 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D155X9025VE3
DigiKeys varenummer
173D155X9025VE3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D155X9025VE3
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 10% 25V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
173D155X9025VE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
V
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V