173D155X5035V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
1.5 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D155X5035V
DigiKeys varenummer
173D155X5035V-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D155X5035V
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 5% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D155X5035V Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
V
Tolerance
±5%
Spænding - Nominel
35 V