173D155X5025UW kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
1.5 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D155X5025UW
DigiKeys varenummer
173D155X5025UW-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D155X5025UW
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 5% 25V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D155X5025UW Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,260" L (2,41mm x 6,60mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
U
Tolerance
±5%
Spænding - Nominel
25 V