173D126X9015W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
12 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 15 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D126X9015W
DigiKeys varenummer
173D126X9015W-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D126X9015W
Beskrivelse
CAP TANT 12UF 10% 15V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D126X9015W Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
W
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
15 V