173D105X5035VE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D105X5035VE3
DigiKeys varenummer
173D105X5035VE3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D105X5035VE3
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 5% 35V AXIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D105X5035VE3 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Aksial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,290" L (2,79mm x 7,37mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
V
Tolerance
±5%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
35 V