152D475X9015A2B
DigiKeys varenummer
152D475X9015A2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
152D475X9015A2B
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 10% 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 15 V Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
152D475X9015A2B Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
15 V