150D685X9010B2BE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
6.8 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D685X9010B2BE3
DigiKeys varenummer
150D685X9010B2BE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D685X9010B2BE3
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 10V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D685X9010B2BE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
10 V