150D565X9015B2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.6 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 15 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D565X9015B2T
DigiKeys varenummer
150D565X9015B2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D565X9015B2T
Beskrivelse
CAP TANT 5.6UF 10% 15V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D565X9015B2T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
15 V