150D565X0006A2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.6 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 6 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D565X0006A2T
DigiKeys varenummer
150D565X0006A2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D565X0006A2T
Beskrivelse
CAP TANT 5.6UF 20% 6V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D565X0006A2T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
6 V