150D564X0035A2B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.56 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D564X0035A2B
DigiKeys varenummer
150D564X0035A2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D564X0035A2B
Beskrivelse
CAP TANT 0.56UF 20% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D564X0035A2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
35 V