150D476X9010R2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D476X9010R2T
DigiKeys varenummer
150D476X9010R2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D476X9010R2T
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 10V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D476X9010R2T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
10 V