150D476X0035S2B
DigiKeys varenummer
150D476X0035S2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D476X0035S2B
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 20% 35V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
EDA/CAD-modeller
150D476X0035S2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
S
Spænding - Nominel
35 V