150D476X0020R2B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
47 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D476X0020R2B
DigiKeys varenummer
150D476X0020R2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D476X0020R2B
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 20% 20V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D476X0020R2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
20 V