150D475X0075R2BE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
4.7 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D475X0075R2BE3
DigiKeys varenummer
150D475X0075R2BE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D475X0075R2BE3
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 20% 75V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D475X0075R2BE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
75 V