150D474X9035A2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
0.47 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D474X9035A2T
DigiKeys varenummer
150D474X9035A2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D474X9035A2T
Beskrivelse
CAP TANT 0.47UF 10% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D474X9035A2T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
35 V