150D406X9010B2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
40 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D406X9010B2T
DigiKeys varenummer
150D406X9010B2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D406X9010B2T
Beskrivelse
CAP TANT 40UF 10% 10V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D406X9010B2T Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
10 V