150D337X0006S2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 6 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D337X0006S2T
DigiKeys varenummer
150D337X0006S2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D337X0006S2T
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 20% 6V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D337X0006S2T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
S
Spænding - Nominel
6 V