150D336X9010B2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
33 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D336X9010B2G
DigiKeys varenummer
150D336X9010B2G-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
150D336X9010B2G
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 10V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D336X9010B2G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
10 V