150D335X9010A2BE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.3 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D335X9010A2BE3
DigiKeys varenummer
150D335X9010A2BE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D335X9010A2BE3
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 10V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D335X9010A2BE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
10 V