150D335X0100R2TE3 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
3.3 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 100 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D335X0100R2TE3
DigiKeys varenummer
150D335X0100R2TE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D335X0100R2TE3
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 100V AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D335X0100R2TE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
100 V