150D275X9100B2T er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
2.7 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 100 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D275X9100B2T
DigiKeys varenummer
150D275X9100B2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D275X9100B2T
Beskrivelse
CAP TANT 2.7UF 10% 100V AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D275X9100B2T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
100 V