150D226X9015B2B
DigiKeys varenummer
150D226X9015B2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D226X9015B2B
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 10% 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 15 V Aksial
EDA/CAD-modeller
150D226X9015B2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
15 V