150D225X9035B2B
DigiKeys varenummer
150D225X9035B2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D225X9035B2B
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 10% 35V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
EDA/CAD-modeller
150D225X9035B2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V