150D186X5035R2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
18 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D186X5035R2T
DigiKeys varenummer
150D186X5035R2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D186X5035R2T
Beskrivelse
CAP TANT 18UF 5% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D186X5035R2T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±5%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
35 V