150D156X0060S2BE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
15 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 60 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D156X0060S2BE3
DigiKeys varenummer
150D156X0060S2BE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D156X0060S2BE3
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 60V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D156X0060S2BE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
S
Spænding - Nominel
60 V