150D156X0020B2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
15 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D156X0020B2G
DigiKeys varenummer
150D156X0020B2G-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
150D156X0020B2G
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 20V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D156X0020B2G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
20 V