150D126X5035R2BE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
12 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D126X5035R2BE3
DigiKeys varenummer
150D126X5035R2BE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D126X5035R2BE3
Beskrivelse
CAP TANT 12UF 5% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D126X5035R2BE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±5%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
35 V