150D106X9075R2B
DigiKeys varenummer
150D106X9075R2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D106X9075R2B
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 75V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
10 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial
EDA/CAD-modeller
150D106X9075R2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
75 V