150D106X0035R2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D106X0035R2G
DigiKeys varenummer
150D106X0035R2G-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
150D106X0035R2G
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D106X0035R2G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
35 V