150D105X9050A2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 50 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D105X9050A2G
DigiKeys varenummer
150D105X9050A2G-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
150D105X9050A2G
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 50V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
150D105X9050A2G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
50 V