150D105X9015A2TE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 15 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D105X9015A2TE3
DigiKeys varenummer
150D105X9015A2TE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D105X9015A2TE3
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 15V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D105X9015A2TE3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
15 V