150D105X0020A2B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
1 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D105X0020A2B
DigiKeys varenummer
150D105X0020A2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D105X0020A2B
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 20% 20V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D105X0020A2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
20 V