150D104X9060A2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
0.1 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 60 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D104X9060A2T
DigiKeys varenummer
150D104X9060A2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
150D104X9060A2T
Beskrivelse
CAP TANT 0.1UF 10% 60V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D104X9060A2T Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
60 V