135D336X9075F6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
33 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial 4,2Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
135D336X9075F6
DigiKeys varenummer
135D336X9075F6-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D336X9075F6
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 75V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
135D336X9075F6 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4,2Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,296" diam. x 0,641" L (7,52mm x 16,28mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
F
Spænding - Nominel
75 V