135D277X9015F6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 13
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
270 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 15 V Aksial 2,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
135D277X9015F6
DigiKeys varenummer
135D277X9015F6-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D277X9015F6
Beskrivelse
CAP TANT 270UF 10% 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
135D277X9015F6 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,296" diam. x 0,641" L (7,52mm x 16,28mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
F
Spænding - Nominel
15 V