135D128X9010T2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
1200 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
135D128X9010T2
DigiKeys varenummer
135D128X9010T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D128X9010T2
Beskrivelse
CAP TANT 1200UF 10% 10V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
135D128X9010T2 Modeller
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,390" diam. x 0,766" L (9,91mm x 19,46mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
10 V