135D106X9050C6
DigiKeys varenummer
718-1255-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D106X9050C6
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 50V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 50 V Aksial 6,4Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
135D106X9050C6 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
6,4Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,203" diam. x 0,453" L (5,16mm x 11,51mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
50 V