109D336X9100F2
DigiKeys varenummer
109D336X9100F2-ND
Producenter
Producentens varenummer
109D336X9100F2
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 100V AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Elastomerforseglet Tantalkondensatorer 100 V Aksial 3,5Ohm
EDA/CAD-modeller
109D336X9100F2 Modeller
Kategori
Type
Elastomerforseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,796" L (7,92mm x 20,22mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
F
Spænding - Nominel
100 V