SUM110P08-11L-E3
DigiKeys varenummer
SUM110P08-11L-E3TR-ND - Tape & Reel (TR)
SUM110P08-11L-E3CT-ND - Afskåret tape (CT)
SUM110P08-11L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SUM110P08-11L-E3
Beskrivelse
MOSFET P-CH 80V 110A TO263
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
P-kanal 80 V 110A (Tc) 13,6W (Ta), 375W (Tc) Overflademontering TO-263 (D2PAK)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SUM110P08-11L-E3 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Mfr
Gate-ladning (Qg) (maks.) @ Vgs
270 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks.)
±20V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
10850 pF @ 40 V
Varestatus
Aktiv
Effektspredning (maks.)
13,6W (Ta), 375W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflademontering
Afladning til kildespænding (Vdss)
80 V
Leverandørs enhedspakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
Pakke/hus
Drivspænding (maks. Rds til, min. Rds til)
4,5V, 10V
Grundlæggende varenummer
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
11,2mOhm @ 20A, 10V