TSM4YL103KR05 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TSM4YL103KR05 |
Beskrivelse | TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 11.0 Drej Topjustering |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Producenter Vishay Sfernice | Antal omgange 11.0 |
Serie | Justeringstype Topjustering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Resistivt materiale Keramisk metal |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Modstand 10 kOhms | Termineringsudformning J-leder |
Effekt (Watt) 0,25W, 1/4W | Størrelse/dimension Rektangulær - 0,189" x 0,138" overflade (4,80mm x 3,50mm) |
Tolerance ±10% |