RCH25S10003FS06
DigiKeys varenummer
716-RCH25S10003FS06-ND
Producenter
Producentens varenummer
RCH25S10003FS06
Beskrivelse
SFERNICE FIXED RESISTORS
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 MOhms ±1% 25W Tykfilm Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Induktionsfri
Emballage
Pose
Belægning, hustype
Aluminiumoxid
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
1 MOhms
Størrelse/dimension
1,102" L x 1,083" B (28,00mm x 27,50mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,602" (15,30mm)
Effekt (Watt)
25W